Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Oddział TOZ we Wronkach


toz wronki

Oddział TOZ we Wronkach powstał 1 kwietnia 2010r. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, organizacją obywatelską, pozarządowa, organizacją non-profit działającą na rzecz pomocy zwierzętom. Niesiemy ratunek, opiekę i ochronę zwierzętom porzuconym, zagubionym, rannym i chorym, a także zaniedbywanym przez człowieka i okrutnie traktowanym. Pracujemy społecznie, dla dobra zwierząt – za swą działalność nie otrzymujemy żadnego wynagrodzenia poza satysfakcją :)  Swoją działalność finansujemy ze składek członkowskich, darowizn, 1% podatku, a także w dużej części z własnych dochodów. Pomagamy osobom opiekującym się zwierzętami bezdomnymi i kotami wolno żyjącymi. Podejmujemy bardzo wiele działań zapobiegających bezdomności zwierząt. Przeprowadzamy adopcje zwierząt, promujemy sterylizację, organizujemy zbiórki karmy dla kotów wolno żyjących. Prowadzimy Domy Tymczasowe dla zwierząt porzuconych, chorych, skrzywdzonych przez los i człowieka.

Uwrażliwiamy społeczeństwo na potrzeby i los zwierząt. Działamy na rzecz przestrzegania przepisów i praw w dziedzinie ochrony zwierząt. Uczestniczymy czynnie w imprezach na rzecz zwierząt, promując ich humanitarne traktowanie, adopcje zwierząt bezdomnych oraz ich prawa zawarte w Ustawie o Ochronie Zwierząt. Nie zapominamy również o ptakach, które dokarmiamy szczególnie w okresie jesienno – zimowym, organizujemy zbiórki karmy dla ptaków. Działamy więc na różnych płaszczyznach i każdy kto ma chęci do działania, nie jest obojętny na los zwierząt znajdzie u nas coś dla siebie.

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+