Pełna mobilizacja! Wspieramy Magdę Janicką

Nadszedł ten moment, w którym to my, wronczanie, będziemy mieli okazję, by pokazać naszą mobilizację. Magda Janicka dotarła w The Voice od Poland do etapu odcinków na żywo, a my możemy jej pomóc zostać w programie aż do finału.

Etap LIVE to ostatnia część konkursu The Voice of Poland, ten etap kończy się odcinkiem finałowym. W pierwszym odcinku na żywo wystąpi 16 uczestników, 4 z każdej drużyny, którzy zaprezentują po jednym utworze. W czasie trwania programu na ulubionych wykonawców będziemy mogli głosować za pomocą SMS-ów. Widzowie swoimi głosami mogą sprawić, że dwoje uczestników z każdej drużyny będzie „bezpiecznych” i zakwalifikuje się do drugiego odcinka.
SMS-y na korzyść wronczanki będzie można wysyłać pod numer 7350. W czasie trwania odcinka widzowie dowiedzą się, co należy wpisać w treści SMS-a i kiedy można zacząć głosować.

Ostateczna decyzja, kto odpada z programu, należy do trenerów. Warto zasiąść dziś wieczorem przed telewizorem z telefonem w dłoni i pokazać Magdzie, jak bardzo ją wspieramy.

Jak Magda przygotowuje się do odcinków na żywo, możecie zobaczyć TUTAJ.

Sobota, TVP 2, godz. 20:05, The Voice of Poland z udziałem Magdaleny Janickiej.

Madziu, jesteśmy z Tobą, powodzenia!

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne