Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Policja znowu będzie suszyć


Uwaga kierowcy! W dniach 26-28 kwietnia na terenie województwa wielkopolskiego przeprowadzone zostaną działania pod hasłem „Prędkość”, które będą miały na celu eliminację negatywnych zachowań w ruchu drogowym.

Działania odbywać się będą dwutorowo. Z jednej strony prowadzone zostaną działania informacyjno-edukacyjne. Zaś w drugiej części policjanci prowadzić będą działania kontrolno-prewencyjne na drogach.
Jest to już kolejna taka akcja na terenie województwa. Wcześniejsze działania nie dały pożądanego efektu, gdyż nadal na wielkopolskich drogach odnotowuje się wiele zdarzeń drogowych również ze skutkami śmiertelnymi.
Działania polegać będą  przede wszystkim na kontroli prędkości pojazdów. Zarówno pojazdów osobowych, jak i ciężarowych oraz motocykli. Policjanci zwrócą uwagę na zachowania kierujących pojazdami, stanowiących zagrożenie dla pieszych, którzy też są uczestnikami ruchu drogowego.Najważniejszym celem akcji jest ograniczenie zachowań stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym, a w szczególności tych tragicznych. Poprawienie bezpieczeństwa na drogach za sprawą uświadomienia, przez przypomnienie niektórych zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

W tym miejscu znajdziecie analizę stanu bezpieczeństwa na drogach powiatu szamotulskiego za I kwartał 2017 roku.

via KPP Szamotuły


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+