mojeWronki.pl | Pomoc dla mieszkanki Wronek
Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Pomoc dla mieszkanki Wronek


Dzisiaj po południu napisała do nas Czytelniczka z prośbą o pomoc dla mieszkanki Wronek. Magda ma 34 lata, 10 miesięczną córeczkę, która jest dla niej całym światem i niestety nieuleczalną chorobę – dystrofię mięśniową, która wypełnia każdy jej dzień strachem i może doprowadzić do śmierci.

W takiej sytuacji jest potrzebny przeszczep komórek macierzystych. Panią Magdę można wesprzeć za pomocą sms-a lub przekazać darowiznę, można też udostępnić lub przekazać informację o akcji znajomym.
Na stronie, na której odbywa się zbiórka, czytamy:

Prawdopodobnie to poród spowodował pogłębienie się objawów dystrofii. Za to, że moja córeczka żyje, że jest przy mnie, mogłabym jednak zapłacić KAŻDĄ cenę. Kiedy widzę jej uśmiech, wiem, że zniosę dla niej każdy, nawet najbardziej niewyobrażalny ból. Dlatego walczę o sprawność, bo muszę być przy niej! Chcę żyć, chcę opiekować się Mają, wychowywać ją, chodzić z nią na spacery… Pierwszy przeszczep komórek zaplanowano już na początek roku. Każdy dzień działa na moją niekorzyść, dlatego muszę jak najszybciej zgromadzić środki. Proszę, pomóż mi po prostu jak najdłużej być mamą dla mojego dziecka.

Wronczanie! Czas okazać naszą siłę i solidarność, wesprzyjmy Magdę. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wejść na stronę akcji „Się pomaga”, TUTAJ znajdziecie szczegóły.


Komentarze

Dni Wronek 2018
Dni Wronek 2018
Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+