Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wizyta warszawskich pisarzy


8 września do Wronek zawitają  warszawscy pisarze. Jedną z nich będzie twórczyni powieści obyczajowych z wątkiem humoru i dawką optymizmu – Maria Ulatowska. Drugim pisarzem będzie twórca powieści i opowiadań kryminalnych Jacek Skowroński. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wronki o godz. 17:00. 

Maria Ulatowska – Urodzona 15 sierpnia 1948 roku w Warszawie. Ulatowska studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz bankowość. W 2011 zadebiutowała książką „Sosnowe dziedzictwo”. Jej powieści to ”Rodzina z Sosnówki”, „Prawie siostry”, „Domek nad morzem”. Obecnie  na emeryturze.

Jacek Skowroński – Urodzony 16 lipca 1963 roku w Warszawie. Współzałożyciel i recenzent w magazynie fantastyczno – kryminalnym „Qfant”. Laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne z 2008 r.  Absolwent warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Skowroński studiował też ekonomię w Nowosybirsku oraz w Moskwie.

unnamed

 

 

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+