Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Prognoza pogody na weekend [7-9.08]


Ten weekend będzie upalny. Nie wskazane jest długie przebywanie na słońcu. Chętnym na wyjazdy radzę zabrać dużą ilość wody.

Dzisiaj (07.08) przewidywana temperatura wynosić będzie od 20°C do 36°C. Ciśnienie stabilne w okolicach 1017hPa. Wiatr południowo-wschodni do 18km/h. Wilgotność od 80% do 35%. Zachmurzenie małe, zmieniające się w brak zachmurzenia.

W sobotę (08.08) przewidywana temperatura wynosić będzie od 22°C do 38°C. Ciśnienie będzie spadać do około 1015hPa. Wiatr południowy i południowo-wschodni (zmienny) do 30km/h, w porywach do 90km/h. Wilgotność od 85% w godzinach porannych do 35% w najcieplejszym momencie dnia. Zachmurzenie małe, rosnące po południu do dużego. Możliwe burze oraz opady deszczu z gradem.

W niedzielę (09.08) przewidywana temperatura wynosić będzie od 20°C do 25°C. Ciśnienie będzie stabilne w okolicach 1020hPa. Wiatr północny, zmienny do 20km/h. Wilgotność 95% w godzinach porannych do 80% w najcieplejszym momencie dnia. Zachmurzenie duże. Możliwe przelotne opady deszczu.

Wysokie temperatury powinny utrzymać się do wtorku. Nie powinny one przekroczyć 38 stopni.
Długi pobyt w pełnym słońcu może doprowadzić do udaru słonecznego. O tym jak się przed nim chronić i jakie są jego objawy pisaliśmy już tutaj.

Życzę miłego weekendu.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+