Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Wroniecki Budżet Obywatelski


Wroniecki Budżet Obywatelski – właśnie rusza II edycja. 13 lipca w Dzienniku Urzędowym ogłoszono uchwałę Rady MiGW z dnia 24 czerwca w sprawie Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.

Uprawomocnienie się uchwały spowoduje, że mieszkańcy Miasta i Gminy Wronki będą mieli do dyspozycji 300 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zadania, które zdobędą największe poparcie wśród społeczeństwa. Nowością tej edycji będzie możliwość głosowania przez internet za pomocą specjalnej aplikacji. Aplikacja będzie dostępna na stronie www.wronki.pl

Zeszłoroczna edycja Wronieckiego budżetu obywatelskiego. Z 11 zadań które wnieśli mieszkańcy przegłosowane zostały tylko 2 zadania: utworzenie terenu rekreacyjnego na Zamościu oraz remont drogi przy garażach na ul. Niepodległości. 17 lipca podpisana zostanie umowa, dotycząca remontu ulicy Niepodległości. Został też głoszony przetarg na utworzenie terenu rekreacyjnego na Zamościu, czyli terenu przy Nadwarciańskiej, na oferty Urząd Miasta i Gminy Wronki czeka do 23 lipca 2015 r. Obydwa zadania zostaną ukończone w tym roku.

AKTUALIZACJA 

Właśnie dziś  w ratuszu podpisano umowę która ma na celu wykonanie remontu utwardzenia nawierzchni na ul. Niepodległości. Zadanie to zajęło 2 miejsce w pierwszej edycji Wronieckiego Budżetu Obywatelskiego. Przetarg na remont tej ulicy wygrała firma  USBUD z Kwilcza. Termin ukończenia remontu drogi przewidziano przed upływem 60 dni od podpisania umowy czyli do 15 września 2015 roku. Cała inwestycja  szacowana jest na łączną kwotę 88.992,10 zł.

A oto grafik konsultacyjny:

grafik konsultacyjny

 


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

50 dni 11 godzin 49 minut 42 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+