Wybieramy Sołtysów

Przez blisko miesiąc trwały wybory sołtysów oraz rad sołeckich w naszej gminie. Poniżej przedstawiamy wyniki z poszczególnych miejscowości.

 

17 lutego 2015 roku

Jasionna

Sołtys: Władysław Frątczak (reelekcja)

Rada sołecka: Barbara Goździerska, Benedykt Drajewski, Ireneusz Młynarczyk, Cyprian Sydor

 

Rzecin

Sołtys: Renata Spychała

Rada sołecka: Aleksandra Adamska, Katarzyna Ciołek, Alina Grześ, Wiesława Kubaczewska.

 

Wierzchocin

Sołtys: Agnieszka Proch

Rada sołecka: Agnieszka Bzdręga, Aldona Hoffmann, Krzysztof Banachowicz, Janusz Stasiński, Tomasz Szulc

 

18 lutego 2015 roku

Kłodzisko 

Sołtys: Mariusz Makówka

Rada sołecka: Lucyna Makówka-Pucek, Edyta Przybysz, Marek Walorczyk, Zbigniew Biniak

 

Nowa Wieś

Sołtys: Józef Michalski

Rada sołecka: Halina Gajda, Alicja Gzylkowiak, Krystyna Gumna, Roman Hercka

 

Samołęż 

Sołtys: Grzegorz Orzechowski (reelekcja)

Rada sołecka: Małgorzata Rybacka, Antoni Kawka, Marek Kaczmarek, Marek Mądry

 

19 lutego 2015 roku

Ćmachowo

Sołtys: Janusz Szulc (reelekcja)

Rada sołecka: Krystyna Barłóg, Honorata Pruc, Eugeniusz Barłóg, Piotr Ławniczak.

 

Stróżki 

Sołtys: Karolina Krygier

Rada sołecka: Katarzyna Lisiecka, Ewa Siemiątkowska, Grzegorz Janicki, Krzysztof Kwiatecki.

 

20 lutego 2015 roku

Biezdrowo

Sołtys: Sławomir Andrzejak

Rada sołecka: Roman Nowak, Dariusz Paszyk, Florian Prostak, Roman Wiśniewski

 

Popowo

Sołtys: Michał Kaszkowiak

Rada sołecka: Agnieszka Ferfet, Dorota Gołąbek, Artur Tomkowiak, Hanna Wachowiak

 

21 lutego 2015 roku 

Osiedle Zamość 

Przewodniczący Zarządu: Jacek Janicki (reelekcja)

Zarząd Osiedla: Wioletta Kozłowska, Damian Zastróżny, Tomasz Cyran, Ernest Frankowski, Jan Kwaśny, Jerzy Śmiłowski, Waldemar Andrzejewski, Sebastian Duks.

 

24 lutego 2015 roku 

Wartosław 

Sołtys: Witold Waroś (reelekcja)

Rada sołecka: Renata Kudlińska, Danuta Sobieska, Tomasz Duczkowski, Roman Tabatowsk.

 

25 lutego 2015 roku 

Marianowo

Sołtys: Ewa Guziak

Rada sołecka: Wojciech Brust, Paweł Gniadek, Zbigniew Kaszkowiak, Mieczysław Kopka.

 

26 lutego 2015 roku 

Głuchowo 

Sołtys: Zbigniew Kozłowski (reelekcja)

Rada sołecka: Aleksander Chojan, Krzysztof Obara, Krzysztof Bartkowiak, Michał Remisz

 

27 lutego 2015 roku 

Pożarowo

Sołtys: Andrzej Śliwiński (reelekcja)

Rada sołecka: Dorota Grzelak, Andrzej Bator, Sławomir Gumny, Radosław Mrowiński.

 

3 marca 2015 roku 

Chojno 

Sołtys: Jarosław Mikołajczak (reelekcja)

Rada sołecka: Paweł Kahl, Eugeniusz Piątek, Piotr Helwich, Andrzej Mądrawski.

 

4 marca 2015 roku 

Pakawie 

Sołtys: Marek Mikuła (reelekcja)

Rada sołecka: Jolanta Mikuła, Małgorzata Czepczyńska, Władysław Bilski, Justyna Teska.

 

5 marca 2015 roku

Obelzanki 

Sołtys: Katarzyna Szymanek (reelekcja)

Rada sołecka: Krystyna Grelichowska, Halina Jądrzyk, Jan Konieczny, Zygmunt Kowalski,

Stare Miasto 

Sołtys: Tadeusz Bierka (reelekcja)

Rada sołecka: Teresa Pospieszna, Zofia Rzepa, Kazimierz Popielski.

Wróblewo 

Sołtys: Przemysław Biedziak (reelekcja)

Rada sołecka: Wioletta Lebiedzińska, Karol Malinowski, Wiesław Musiał.

 

10 marca 2015 

Lubowo 

Sołtys: Eugeniusz Stańko (reelekcja)

Rada sołecka: Renata Dąbrowska, Agnieszka Niezborała, Witold Pospieszny, Robert Rusinek.

 

 

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne