Wybieramy 15 radnych z 49 zgłoszonych kandydatów

W najbliższych wyborach samorządowych do rady miasta i gminy wybierać będziemy 15 spośród 49 kandydatów na radnych zgłoszonych z 7 komitetów wyborczych. Prezentujemy ich listę wraz z okręgami wyborczymi.

Okręg nr 1:
Wronki, ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dworcowa, Górna, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa

SPYCHAŁA Marta Jadwiga – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
ZYS Paweł – KWW Arkadiusza Białka
PIEPRZYK Andrzej – KWW Razem dla Naszej Gminy
CHOŻALSKI Tobiasz – KWW Przylecimy i Pozamiatamy

Okręg nr 2:
Wronki, ulice: Al. Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek; Nowa Wieś, ulice: Miodowa, Słonecznikowa

ŚLIWA Marian Piotr – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
STASZAK Dariusz Edmund – KWW Arkadiusza Białka
ROSZAK Bartosz Lubomir – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 3:
Wronki, ulice: Dr I. Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna

KAPŁON Iwona Katarzyna – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
KASZNY Rafał Piotr – KWW Arkadiusza Białka
ŚNIEGOWSKI Sławomir Piotr – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 4:
Wronki, ulice: B. Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1-15, 23-53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców; Os. Mieszka I

WROCZYŃSKI Tomasz Maciej – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
GRZYL Zbigniew Kazimierz – KWW Razem dla Naszej Gminy
STASZEK Bogumiła Anna – KWW Bogumiły Staszek
GRAJEWSKI Radosław Filip – KWW Przylecimy i Pozamiatamy

Okręg nr 5:
Wronki, ulice: Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa; Os. Staszica

BIAŁEK Arkadiusz – KWW Arkadiusza Białka
GROMADZIŃSKA-KOPRAS Grażyna Anna – KWW Razem dla Naszej Gminy
BARTNICZAK-GINALSKA Agnieszka – KWW Przylecimy i Pozamiatamy

Okręg nr 6:
Wronki, ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna; Os. Borek 1A – 1E, 10A-13, Os. Słowackiego

KASZKOWIAK Tomasz Piotr – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
PACZKOWSKI Grzegorz – KWW Arkadiusza Białka
WILK Marcin Krzysztof – KWW Razem dla Naszej Gminy
OLSZAK Iwona Agnieszka – KWW Przylecimy i Pozamiatamy

Okręg nr 7:
Wronki, ulice: Cienista, Prasłowiańska; Os. Borek 2A-8F, 14 do końca, Os. Słowiańskie

BRZÓSKA Filip Wiktor – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
FIRLET Ryszard Andrzej – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
HOSSA Jan Antoni – KWW Arkadiusza Białka
RZYSKI Piotr Władysław – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 8:
Wronki, ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze

PACIORKOWSKI Zbigniew Ludwik – KWW Arkadiusza Białka
ŚMIŁOWSKI Jerzy Florian – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 9:
Wronki, ulice: Jana Pawła II, Bukowa, Grabowa, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska

RZEPA Aneta Agnieszka – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
PRAJS Romuald Henryk – KWW Arkadiusza Białka
CYRAN Tomasz Michał – KWW Razem dla Naszej Gminy
WASIK Mariusz – KWW Przylecimy i Pozamiatamy

Okręg nr 10:
Aleksandrowo, Borek, Jasionna, Krasnobrzeg, Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Popowo, Smolnica, Stróżki, Szklarnia, Winnogóra

PIOTR Marcin – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
SIWIŃSKI Adam – KWW Arkadiusza Białka
ORZECHOWSKI Robert Sebastian – KWW Razem dla Naszej Gminy
DŁUŻAK Marta Urszula – KWW Przylecimy i Pozamiatamy

Okręg nr 11:
Huby – Oporowo, Samołęż, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Młodych, Parkowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa

SERWATA Jerzy – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
KIONA Katarzyna Maria – KWW Arkadiusza Białka

Okręg nr 12:
Ćmachowo, Marianowo, Stare Miasto, Wierzchocin

SZULC Janusz – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
BIAŁUSKI Mieczysław Jan – KWW Arkadiusza Białka
KLIMCZAK Krzysztof – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 13:
Biezdrowo, Olin, Pierwoszewo, Pożarowo, Wartosław

BRZÓSKA Piotr – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
ANDRZEJAK Sławomir Piotr – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
RASZEWSKI Paweł – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 14:
Dąbrowa, Głuchowo, Józefowo, Karolewo, Kłodzisko, Lubowo, Łucjanowo, Olesin, Pakawie, Wróblewo

SZYMKOWIAK Marta Agnieszka – KW Forum Ziemi Szamotulskiej
ODROBNY Antoni – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
RUSINEK Jakub – KWW Arkadiusza Białka
MAKÓWKA Mariusz Michał – KWW Otwarty na potrzeby innych
BIEDZIAK Przemysław Łukasz – KWW Razem dla Naszej Gminy

Okręg nr 15:
Chojno – Błota Małe, Chojno – Błota Wielkie, Chojno – Młyn, Chojno – Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Pustelnia, Rzecin, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje

MIKOŁAJCZAK Jarosław Ryszard – KWW Razem dla Naszej Gminy

Na podstawie danych z PKW.

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne