II Otwarty Turniej Taneczny
27 marca 2010 roku o godzinie 10.00 w hali Zespołu Szkół nr 1 odbył się II Otwarty Turniej Taneczny. Brało w nim udział dwunastu solistów, trzynaście duetów oraz czternaście formacji tanecznych. Pojawili się tancerze z takich miast jak: Lubasz, Szamotuły, Tarnowo Podgórne, Pniewy, Sieraków, Czarnków, a nawet Szczecin. Najczęściej wykonywanymiRead More →

