Wypadek na skrzyżowaniu w Wierzchchocinie

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na skrzyżowaniu w Wierzchocinie. Zderzyły się dwa pojazdy, jedno z nich wypadło z drogi i dachowało.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12. Jadący z kierunku Wierzchocina kierowca Fiata, uderzył na skrzyżowaniu w prawidłowo jadący samochód marki Audi. Siła uderzenia wyrzuciła pojazd z drogi na pobliskie pole.

W zdarzeniu brały udział dwie osoby. Jak relacjonuje ogn. Łukasz Kawka z KP PSP Szamotuły, jedna osoba poszkodowana został przewieziona przez ZRM do szpitala w Szamotułach, natomiast druga osoba po przebadaniu przez ratowników pozostała na miejscu zdarzenia – nie wymagała hospitalizacji.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został wstrzymany, następnie odbywał się wahadłowo. Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2023-08-28