Sklep Ogniowy – profesjonalny sklep strażacki

Z pasji i zawodu zrodził się pomysł stworzenia przestrzeni internetowej z profesjonalnym sprzętem strażackim oraz ratowniczym. I tak już od kilkunastu lat strażacy, funkcjonariusze i hobbyści korzystają z bogatego asortymentu Sklepu Ogniowego. Wystarczy kilka kliknięć, a pełne umundurowanie, wyposażenie wozów bojowych, sprzęt pomiarowy będzie Nasz.

Sklep strażacki – szukasz niezawodnego sprzętu? Tutaj znajdziesz najlepszy sprzęt  pożarniczy!

To co wyróżnia sklepogniowy.pl to z pewnością szeroka oferta sprzętu do akcji ratowniczych oraz akcji gaśniczych. Sklep pożarniczy doradzi i bezproblemowo zrealizuje dofinansowanie zakupu sprzętu z dotacji. Najlepsze ubrania strażackie dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pochodzą w z Ogniowej szwalni. Od niedawna można też nabyć szyte w Ogniowym ubrania koszarowe dla OSP .Sklep strażacki posiada także hafciarnię i świadczy wysoką jakość wykonania naszywek strażackich. Precyzyjnym i trwałym haftem strażackim znakuje się odzież jak czapki, polary, koszulki. Dużą popularnością cieszy się haftowane logo PSP czy OSP na tekstyliach. Załoga sklepu wspiera Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze podczas zawodów i ćwiczeń, z myślą o nich dostępna jest odzież z haftem MDP. Warto zwrócić uwagę na bogaty asortyment wyposażenia i skorzystać z dofinansowania dla członków MDP.

Sklep Ogniowy to jedyny polski dystrybutor systemu Fotokite Sigma – drony na uwięzi.

Ten szwajcarski sprzęt monitoringu z powietrza ma za zadanie zwiększyć świadomość sytuacyjną strażaków czy ratowników. Po kilkunastu sekundach jesteśmy w stanie otrzymać kluczowe informacje o pożarze czy wypadku drogowym. Dron ratowniczy daje on widok sytuacji z lotu ptaka, przyspieszy zatem proces reakcji, decyzji i oceny ryzyka. Pełen podgląd obrazu miejsca wydarzenia przesyłany jest strumieniowo do tabletu ratowników. System wyposażony został w kamery termowizyjne FLIR i spełnia normę IP55. Może pracować bez przerwy prze kilka dni na wysokości 45m w trudnych warunkach atmosferycznych.

Sprzęt strażacki – najlepszy sprzęt do ratowania życia w Ogniowym!

Specjaliści ze Sklepu Ogniowego doskonale znają się na sprzęcie gaśniczym i ratowniczym, stawiają tylko na czołowych producentów branży pożarniczej. Strażacy i inne służby muszą dysponować najwyższej jakości ekwipunkiem, aby ratować życie poszkodowanych, a samym sobie zapewnić bezpieczeństwo podczas akcji. Oferta sklepu obfituje w najlepszą armaturę pożarniczą, węże strażackie, pompy oraz wentylatory oddymiające. Profesjonalny sprzęt ratowniczy dzięki najnowszym technologiom i innowacjom jest niezwykle funkcjonalny. Produkty posiadają specyfikację, atesty i certyfikaty, spełniają też wymagania KSRG. Z pewnością sklepogniowy.pl dostarczy w ręce strażaka niezbędne akcesoria jak: mundury nomex, buty specjalne i hełmy strażackie oraz rękawice pożarnicze.

Prezent dla Strażaka. Wyjątkowe i zaskakujące podarunki.

Czasami tak trudno sprawić niezapomniany prezent strażakowi odchodzącemu na emeryturę czy podkreślić rangę awansu, jubileuszu wśród funkcjonariuszy. W Sklepie Ogniowym mamy do wyboru eleganckie i warte uwagi propozycje prezentów dla Strażaka i Służb. Ozdobne mosiężne topory z grawerem, repliki samochodów pożarniczych, oryginalne alkohole, statuetki czy szable pamiątkowe na dębowym tablo wyrażą słowa serdecznych podziękowań i głębokiego uznania za pełną poświęcenia służbę, skuteczność oraz odwagę.