Prezent dla mamy na każdą okazję. TOP 12 pomysłów

Drobne gesty sprawiają, że całe życie staje się przyjemniejsze – dlatego warto zadbać o miły prezent dla mamy nawet wówczas, gdy do jakiejś „konkretnej okazji” jeszcze daleko. Wręczona całkowicie bez okazji niespodzianka na pewno ucieszy obdarowaną i sprawi, że zrobi jej się ciepło na sercu. Co zatem wybrać, co dać mamie w prezencie?

Większość mam na tak postawione pytanie odpowiedziałaby zapewne, że nie ma nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas. Zwłaszcza teraz, w świecie tak bardzo zabieganym, w którym niemal każdy pracuje od rana do nocy, a do domu wraca wyłącznie po to, by się przespać. Coraz więcej osób i coraz mniej czasu – z pewnością „nie tak to miało wyglądać”. Warto więc postawić sobie za cel niepoddawania się presji. Znalezienie czasu dla najbliższych – na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, na wspólne wyjścia ze znajomymi.

Wreszcie także i na to, aby nie tylko spędzić czas razem z mamą, ale też na to, żeby znaleźć dla niej naprawdę wyjątkowy podarunek. Jaki? Czasem wydaje się, że łatwiej coś powiedzieć niż zrobić – bo kiedy przychodzi do działania, głowa znienacka okazuje się pusta, choć jeszcze chwilę wcześniej pełna była pomysłów. Na szczęście i z tym problemem można sobie łatwo poradzić. Wystarczy kierować się kilkoma prostymi wskazówkami – a wtedy znalezienie idealnego upominku dla mamy, ale nie tylko, nikomu nie sprawi najmniejszych trudności!

Sposób na upominek z myślą o mamie

Mini flower box CZERWONA WIECZNA RÓŻA

Niech to nie będzie nic, co można znaleźć w każdym sklepie. Niech to nie będzie nic zwyczajnego, co dostali już wszyscy. Niech prezent dla mamy będzie specjalnie dla niej przygotowany, a to może oznaczać tylko jedno – upominek z personalizacją.

Personalizowane prezenty wyróżniają się tym, że można umieścić na nich samodzielnie wybrane napisy, a w niektórych przypadkach nawet i zdjęcia. To sprawia, że każdy prezent staje się wyjątkowy. Dosłownie – nie ma na świecie drugiego takiego. W dobie masowej produkcji i wszechobecnych kopii to naprawdę bezcenne!

Na tym jednak nie koniec, ponieważ personalizowane prezenty można zadedykować, nawiązując zarówno do obdarowywanej właśnie osoby, jak i do szczególnej okazji, przy jakiej upominek jest wręczany. Dedykacja może być miła i sympatyczna, może być romantyczna – jeśli sytuacja temu sprzyja. Może też być zabawna, bo odrobina humoru jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie – przydaje się w najróżniejszych sytuacjach.

Co na prezent dla mamy?

Poduszka ze zdjęciami PREZENT DLA MAMY

Jeżeli szukasz podarunku efektownego i eleganckiego jednocześnie, szklana SZKATUŁKA DLA MAMY będzie jak znalazł. To prezent bardzo praktyczny – każda mama z pewnością posiada jakąś wartościową biżuterię, przy czym… nie musi to być oczywiście wartość materialna. Wartość sentymentalna ma o wiele większe znaczenie, nawet jeśli nie da się jej wycenić.

Jeszcze milszym podarunkiem będzie poduszka ze zdjęciami PREZENT DLA MAMY. To rzecz tak cenna, że aż chciałoby się schować ją do powyższej szkatułki… gdyby tylko była w stanie się w niej zmieścić. Uznajmy jednak – dla dobra zarówno szkatułki, jak i poduszki – że na tę ostatnią są lepsze miejsca. Na przykład kanapa w salonie albo środek łóżka w sypialni… Do każdego z tych miejsc personalizowana poduszka pasowała będzie idealnie.

Szklana SZKATUŁKA DLA MAMY

Masz ochotę na jeszcze więcej prezentowych inspiracji? Nic prostszego!

Oto 10 najlepszych pomysłów na personalizowany prezent dla mamy

1. Doniczka z własnym napisem

2. Kosmetyczka z naturalnej skóry

3. Kieszonkowe lusterko

4. Drewniane pudełko wspomnień

5. Aromatyczna sól do kąpieli

6. Polarowy koc z wyszytym napisem

7. Kolaż zdjęć na plakacie

8. Termofor w „sweterku”

9. Kule do kąpieli o zapachu Prosecco

10. Skórzana zakładka do książek

Jak widzisz, pomysłów jest mnóstwo – a każdy inny. Z pewnością nie zabraknie ci więc inspiracji – a także sposobów na to, by swoją mamę uszczęśliwić miłą niespodzianką. Pamiętaj, że wcale nie potrzeba do tego żadnej szczególnej okazji. Wystarczą po prostu dobre chęci – a także chwila poświęcona na spersonalizowanie wybranego upominku. To co, do dzieła?

Sól do kąpieli w słoiku CIEKAWY PREZENT DLA MAMY

W takim razie już teraz zajrzyj na https://www.crazyshop.pl/prezenty-dla-mamy,1550 i wybierz najlepszy prezent dla mamy – a potem spraw, by stał się jeszcze bardziej osobisty, ozdabiając go własnymi napisami lub zdjęciami!