Zaatakował policjantów i uszkodził radiowóz

Zaczęło się od obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy, który uszkodził dwa inne auta. A skończyło się atakiem na policjantów.

Na początku lutego policjanci z wronieckiej patrolówki interweniowali w związku z obywatelskim ujęciem nietrzeźwego kierującego, który na osiedlu Borek uszkodził dwa pojazdy. 42-letni sprawca swoim BMW uszkodził zaparkowane dwa inne pojazdy, po sprawdzeniu stanu jego trzeźwości okazało się, że miał 1,38 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty.

Jednak nie był to koniec interwencji. Obecność policjantów mocno nie spodobała się koledze sprawcy. 37-latek najpierw znieważył interweniujących funkcjonariuszy, następnie ich zaatakował, a także uszkodził ich radiowóz. Policjanci zatrzymali go.

Zatrzymany usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariusza, naruszenia nietykalności cielesnej policjanta oraz uszkodzenia mienia.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2022-02-17