WOŚP – gdzie szukać stacjonarnych puszek?

Do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze trochę czasu, ale we Wronkach już rozpoczęła się zbiórka!

W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na okulistykę dziecięcą, mają zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Mapa puszek stacjonarnych na terenie Wronek i nie tylko dostępna jest tutaj.

Fb-Sztab WOŚP Wronki

Jeżeli chcecie, aby w Waszym sklepie, firmie, czy instytucji, czy innej społeczności pojawiła się puszka stacjonarna, wciąż możecie ją zarejestrować i grać razem z WOŚP! Rejestracja przez stronę – https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.

Zbieranie pieniędzy przez e-Skarbonki. Jest to internetowa puszka kwestarska, które pozwala każdemu na bycie wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też jest narzędziem, dzięki któremu każdy – niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajduje może wesprzeć cel 30. Finału WOŚP.

Jak założyć własną eSkarbonkę? – https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Skarbonka Wronieckiego Ośrodka Kultury – https://eskarbonka.wosp.org.pl/v74jt2

Moja przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się całkiem niedawno, stale się uczę, rozwijam skrzydła i poszerzam horyzonty. Aktywnie uczestniczę w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach, które przynoszą mi dużo radości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie jest wartościową lekcją.

2022-01-05