Pijany kierowca uderzył w zaparkowane auto

Dziś po godzinie 16. w Starym Mieście doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca zjechał na pobocze i uderzył w zaparkowane auto.

Dzisiaj, około godziny 16.20 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Starym Mieście. Z ustaleń Policji wynika, że 26-letni kierujący samochodem marki Volkswagen Passat zjechał na pobocze i uderzył w zaparkowany samochód marki Toyota.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego, alkomat pokazał wartość 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ukrainiec został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, gdzie spędzi najbliższe godziny.

Dalsze czynności zostaną przeprowadzone, gdy sprawca wytrzeźwieje. Na szczęście w wyniku rajdu pijanego kierowcy nikt nie ucierpiał.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-11-01