Święty Mikołaj znalazł sposób by odwiedzić małych Pacjentów

6 grudnia to data wyczekiwana przez najmłodszych prawie tak bardzo jak urodziny czy Boże Narodzenie. Niestety, nie wszyscy mają możliwość świętować ten dzień w domu. O tych, którzy spędzają mikołajki na Oddziale Dziecięcym SP ZOZ w Szamotułach, Święty Mikołaj nie zapomniał.

Pomimo obowiązujących obostrzeń, znalazł sposób by dotrzeć do najmłodszych Pacjentów. W jego imieniu, upominki przekazali Tomasz Runowski, Dyrektor SP 3 w Szamotułach oraz Sara Bilon i Natalia Mikołajczak, ze Szkolnego Klubu Wielkoducha.

Uśmiech w chorobie jest równie ważny, co najlepsze lekarstwa. Cieszę się, że w naszej społeczności są osoby, które w trudnych chwilach chcą bezinteresownie sprawiać radość dzieciom. Dziękuję im w imieniu Pacjentów – mówi Danuta Koszałko, Ordynator Oddziału Dziecięcego SP ZOZ w Szamotułach.

via SP ZOZ Szamotuły

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-12-08