Zbuduj garaż z OSP Bobulczyn!

OSP Bobulczyn od wielu lat starała się o nowy wóz. Udało się! W tym roku będą cieszyć się z nowego sprzętu, który pomoże im skuteczniej i szybciej udzielać pomocy innym. Przed nimi kolejne wyzwanie – budowa garażu.

Wierzymy, że przy pomocy dobrych ludzi i dzięki naszemu zaangażowaniu również ten cel zostanie osiągnięty. Od dłuższego czasu zbieraliśmy pieniądze, udało nam się skompletować połowę kwoty. Dziś zwracamy się do Was o pomoc, abyście pomogli nam zebrać pozostałe 10 000 zł. Każda złotówka ma znaczenie! Chcemy stworzyć miejsce, w którym nie tylko będzie stacjonował nasz nowy wóz bojowy, ale także miejsce, w którym poprowadzimy warsztaty edukacyjne i będziemy działać społecznie, tak jak robiliśmy to do tej pory. Zbuduj z nami garaż dla naszej jednostki!

OSP Bobulczyn

Jeżeli chcecie wesprzeć druhny i druhów z OSP Bobulczyn możecie to zrobić za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl TUTAJ

lub wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto: 88 9072 0002 2003 0301 4127 0001

Możesz również pomóc w inny sposób, jeśli chcesz wiedzieć jak, skontaktuj się z Danielem Łabojewskim tel. 609 314 753 lub Hubertem Kaźmierczakiem tel. 669 813 272.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2020-07-17