Bilety na nową premierę Kapsli wyprzedane

Odgrywane Kapsle szykują się do premiery nowego spektaklu. Bilety na premierę “Pani Prezesowej” już zostały wyprzedane.

W nieco ponad tydzień udało się sprzedać wszystkie wejściówki na premierę nowego spektaklu Odgrywanych Kapsli. Najstarsi aktorzy wronieckiej grupy teatralnej przez ponad pół roku z wielkim zapałem pracowali nad tą sztuką.

To typowa komedia omyłek, której bohaterami są prezes prowincjonalnego sądu w Grey – cnotliwy służbista oraz strzegący dobrych obyczajów minister sprawiedliwości. W ich poukładane i surowe życie wkracza gwiazda paryskiej operetki – Gobette, wywracając życie obu panów do góry nogami (nóżkami) i powodując lawinę zabawnych sytuacji. Powstała w 1912 roku sztuka francuskich autorów – Maurice’a Hennequina i Pierre’a Vebera – prezentuje całą galerię wyrazistych postaci i mimo upływu prawie stu lat, nie traci na aktualności i celności wypowiedzi. Wzbogacona przez autora polskiego przekładu – Jerzego Jurandota – o dowcipne teksty piosenek z muzyką Franciszki Leszczyńskiej graną na żywo będzie z pewnością dobrą zabawą!

Premiera odbędzie się 7 grudnia o 18:00 w Kinoteatrze Gwiazda. Osoby, które będą chciały obejrzeć sztukę, a spóźniły się na zakup biletu, będą mogły obejrzeć spektakl 26 grudnia. Bilety kosztują 15 zł, a można je nabyć w WOK-u, kinoteatrze, a także w internecie.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-11-19