W Puszczy Noteckiej trwa obława na podpalacza

Ponad setka policjantów zaangażowanych jest w obławę za 60-letnim mieszkańcem powiatu międzychodzkiego. W nocy miał podpalić dom jednorodzinny.

Na terenie Puszczy Noteckiej prowadzona jest akcja poszukiwawcza za 60-letnim Jackiem D. z Kaplina w gminie Międzychód. Podejrzewany jest on podpalanie domu w swojej miejscowości.

Jak podaje serwis Międzychód Nasze Miasto poszukiwany uciekł i skrył się w Puszczy Noteckiej. 60-latek jest drwalem. Jacek D. ma 190 cm wzrostu, krępą budowę ciała i jest lekko łysiejący.

Nie wiadomo, czy stanowi zagrożenie dla innych ludzi. W akcję zaangażowano 140 funkcjonariuszy oraz policyjny śmigłowiec.

Osoby, znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje, mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie pod numerem telefonu 95 748 8211 lub 519 064 738.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-09-24