Radość, zabawa, integracja – turniej kręglarski

Po raz siódmy Warsztaty Terapii Zajęciowej we Wronkach oraz Klub 9 Amica Wronki zapraszają do kibicowania w trakcie turnieju kręglarskiego.

We wspólnej zabawie wezmą udział drużyny: WTZ Duszniki, WTZ Trzcianka, WTZ Gębice, WTZ Szamotuły, WTZ Kwilcz, DPS Chojno, DPS Nowa Wieś, ŚDS Chrzypsko Wielkie, ŚDS Międzychód, Zespół Szkół Specjalnych im. K. Makuszyńskiego w Gębicach, Zespół Szkół Specjalnych im. J. Brzechwy w Szamotułach, WTZ Wronki.

Oprócz zmagań turniejowych zaplanowano gry i zabawy, zajęcia i stoisko profilaktyczne, zajęcia z psami z Fundacji Animaniacy oraz ciepły posiłek i ciasto dla uczestników. Turniej odbędzie się w sobotę 21 września w godzinach od 9:00 do 16:00. Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Wronki.

Czujemy się zaszczyceni, że możemy współtworzyć tę imprezę. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2019-09-17