Labradorek już po operacji

Informacja o 13-tygodniowym labradorze, który trafił do weterynarza z uszkodzonymi łapami wywołała silne emocje. Na prośbę Czytelników przekazujemy najnowsze wieści w tej sprawie.

14 sierpnia opublikowaliśmy na Facebooku prośbę o pomoc od Fundacji Animaniacy:

Ten oto 13-tygodniowy szczeniaczek w typie labradora został dzisiaj potrącony przez swoją panią. Przywiozła go do weterynarza, ale gdy usłyszała, jaki jest koszt operacji łapek, które przejechała, nakazała eutanazję i odjechała.
Pan doktor go nie uśpił i będzie ratował jego łapki, a my musimy znaleźć mu najlepszy domek na świecie.
Po operacji i rekonwalescencji będzie do adopcji.

Wpis wzbudził silne emocje wśród Czytelników. Nie nam jednak oceniać, co doprowadziło do sytuacji, w której znalazł się szczeniak. Najważniejsze, że trafił w dobre ręce, obecnie jest pod stałą opieką lekarza weterynarii, przeszedł pomyślnie dwie operacje. Według opinii lekarza za 2-3 tygodnie będzie gotowy do adopcji. Oczywiście przed labradorem jeszcze rehabilitacja, obecnie przebywa w domu tymczasowym.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją pieska lub chcesz wesprzeć finansowo jego powrót do zdrowia, zachęcamy do kontaktu z Fundacją Animaniacy.

Fundacja Animaniacy
e-mail: [email protected]
tel +48 663 300 740
Facebook: Animaniacy
Strona internetowa: animaniacy.pl

po pierwszej operacji
w domu tymczasowym jest pod czujnym okiem starszego kolegi

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2019-08-23