Druhowie z Marianowa dziękują

Od paru dni strażacy z Marianowa cieszą się świeżo wyremontowaną strażnicą.

Budynek OSP Marianowo zmienił się nie do poznania. Zainstalowano elektryczną bramę, wymieniono okna, pojawiła się także nowa podłoga i łazienka. Najważniejszy jednak jest fakt, że obiekt został powiększony z uwagi na to, że jesienią druhowie wejdą w posiadanie nowego wozu bojowego.

W imieniu Komendanta OSP Marianowo Leszka Morysiaka i wszystkich druhów z jednostki składamy serdeczne podziękowania za rozbudowę naszej strażnicy. Dziękujemy Burmistrzowi Mirosławowi Wieczorowi, Komendantowi Miejsko-Gminnemu Stefanowi Kaszkowiakowi, radnemu Januszowi Szulcowi oraz wszystkim zaangażowanym w tą rozbudowę. Z pewnością nowy budynek to lepsze warunki dla druhów, którzy niosą pomoc innym. Dziękujemy!

napisali druhowie w mediach społecznościowych

Tak jak wspomnieli druhowie – nowy obiekt i w niedalekiej przyszłości nowy wóz poprawią i pozwolą na skuteczniejsze niesienie pomocy innym. Cieszymy się, że w naszej gminie inwestuje się w takie jednostki jak OSP Marianowo.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-07-30