Koncert na początek lata w Bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wronki zaprasza na koncert Michała Kowalonka w piątek, 21 czerwca 2019 o godz. 19:00.

Przed koncertem, o godzinie 18:00, w sali wystaw czasowych Muzeum Ziemi Wronieckiej otwarta zostanie wystawa prac „Jak Malowani”, na którą serdecznie zapraszamy.

Michał Kowalonek
Lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu. Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz. Koncertował z różnymi projektami między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu czy Berlinie, dzielił scenę z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier i Archive. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły. Artysta rusza w krótką solową trasę po małych, kameralnych miejscach. Na tych solowych koncertach zaprezentuje autorskie, nietypowe, niebanalne piosenki… w repertuarze ma też utwory zespołów, w których się udziela(ł). W maju 2019 roku artysta zadebiutuje autorskim projektem Michał Kowalonek z albumem „O Miłości W Czasach Powstania”. Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie „bez spinki”. Wypełnione muzyką i opowieściami.

Wstęp na koncert jest wolny.