Przygnębiająca porażka Błękitnych [FOTO]

Po dobrym starcie w tym roku, Błękitni Wronki ponieśli porażkę w bardzo ważnym meczu dwóch drużyn walczących o utrzymanie.

Mimo dwubramkowej przewagi, jaką stworzyli sobie podopieczni Wojciecha Kałużyńskiego, goście wykazali się olbrzymią determinacją. Najpierw stracili jednego zawodnika, który musiał opuścić plac gry z powodu urazu. Problem gości polegał na tym, że już wcześniej skorzystali ze wszystkich możliwych zawodników, znajdujących się na ławce rezerwowych.


Następne minuty zespół Błękitnych najchętniej wymazałby z pamięci. Goście w 11 minut odwrócili losy spotkania. Nie tylko doprowadzili do remisu, ale też zadali decydujący cios. Wygrali to spotkanie, grając o jednego zawodnika mniej.

Po 19 kolejkach, Błękitni zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem 16 punktów. Dopiero na koniec sezonu poznamy ilość zespołów, która będzie musiała się pożegnać z klasą międzyokręgową. Najbezpieczniejszym najniższym miejscem w tabeli jest 12., które zajmuje Sparta Złotów z 21 punktami.

Na meczu pojawili się redaktorzy serwisu Peryferia Futbolu. Pod tym adresem możecie przeczytać ich relację, zobaczyć zdjęcia, a także obejrzeć całe spotkanie.