Błysk gwiazd – sobota na Dniach Wronek [FOTO] [FILM]

Sobota należała do gwiazd. Wieczorem na scenie wystąpili Magdalena Janicka, Sound’n’Grace i Mrozu. Czy spełnili oczekiwania wronczan?

Drugi dzień Dni Wronek był częściowo relacjonowany przez Radio Poznań, które realizowało program „Radio na Twoich oczach”. Dla dzieci przygotowano animacje z „Baloniakami”, a wieczorem na scenie wystąpiły gwiazdy. Muzyczną drogę otworzyła Magdalena Janicka z zespołem, której całe Wronki kibicowały w trakcie programu The Voice of Poland. Magda zaprezentowała utwory, które śpiewała w telewizyjnym show, a także własne kompozycje.

Fala pozytywnej energii zalała publiczność, gdy na scenie pojawił się zespół Sound’n’Grace. Nawet wybredni słuchacze nie mogli nie docenić wysokiego poziomu tego występu. Pełne zaangażowanie i pozytywny przekaz to znaki rozpoznawcze chóru, który zdobył nasze serca piosenkami „Dach”, „Możesz wszystko” czy ostatnio „100”. Zespół nie zawiódł również fanów, wszyscy członkowie spotkali się z uczestnikami koncertu, rozdawali autografy i chętnie pozowali do zdjęć.

Po krótkiej przerwie na wroniecką scenę wkroczył Mrozu, uznawany za największą gwiazdę tegorocznych Dni Wronek. Artysta, który zasłynął piosenką „Miliony monet”, rozwinął swój repertuar i zachwycił fanów neo-bluesowym brzmieniem. Wronczanie świetnie bawili się przy kawałkach „Jak nie my to kto” i „Nic do stracenia”.

Czy tegoroczne gwiazdy spełniły Wasze oczekiwania?

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia święta miasta oraz filmu, stworzonego wspólnie z WroDronem.Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Dni Wronek 2018 - dzień 2