Rekordowa Moto Majówka [FOTO] [FILM]

Takiej imprezy Olszynki jeszcze nie widziały. Około 600 przeróżnych maszyn wzięło udział w szóstej Moto Majówce.

We wtorek ulice Wronek zaroiły się od jedno i dwuśladów różnej maści. Fani motoryzacji tłumnie zjechali do Wronek, aby wziąć udział w Moto Majówce. Parada ulicami Wronek zdawała się nie mieć końca, a jeśli tak dalej pójdzie to Olszynki wkrótce nie pomieszczą wszystkich maszyn i uczestników.

CZYTAJ TAKŻE: Pokazowy wypadek motocyklisty [FOTO]

Zaczęło się od rajdu po wronieckich fyrtlach. Następnie parada ulicami miasta i gminy zgromadziła tłumy wronczan, którzy chcieli zobaczyć piękne maszyny. W Olszynkach każdy mógł sobie zrobić zdjęcie i dotknąć zabytkowe samochody i motocykle, a także te nowe i lśniące. A czego tam nie było…
Organizatorzy zapewnili liczne konkursy, stoiska czy bitą okolicznościową blachę. Koncerty zespołów Sama River Blues, Cree i Nadmiar również sprzyjały klimatowi motoryzacyjnej zabawy.

CZYTAJ TAKŻE: Majówka w rytmie bluesa [FOTO]

W imieniu Sekcji Moto Wronki pragniemy z całego serducha podziękować, bo wczorajsza impreza „Moto Majówka 6 edycja” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Pogoda dopisała, frekwencja również, koncerty były rewelacyjne.
Mamy nadzieję, że udało nam się zaspokoić Wasze oczekiwania i dobrze się u Nas bawiliście, wiadomo skończyły się blachy, ale tego nie szło przewidzieć, że będzie Was aż tylu!
Wiemy nad czym będziemy mogli jeszcze popracować, a również z Waszą pomocą z roku na rok będziemy chcieli być lepsi!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na trasie! No i oczywiście za rok u Nas.napisali organizatorzy z grupy Moto Wronki
Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Rekordowa Moto Majówka