Śniegowski kandydatem na burmistrza?

Jak podaje „Tygodnik Gazeta Szamotulska”, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Wronki Sławomir Śniegowski przymierza się do startu w wyborach na stanowisko burmistrza Wronek.

W poniedziałkowym numerze Gazety Artur Hibner pyta Sławomira Śniegowskiego, czy ten będzie kandydował na stanowisko burmistrza Wronek.

To zależy od mieszkańców. Nie ukrywam, iż wielu z nich pyta się o to mnie coraz częściej. I myślę, że w rozmowach z mieszkańcami się to rozstrzygnie. Wielu twierdzi, że gmina Wronki potrzebuje zmian, nowego otwarcia, nowego sposobu patrzenia na problemy i innego stylu komunikowania burmistrza z mieszkańcami i władzami powiatu czy województwa. Zgadzam się z tym.powiedział Sławomir Śniegowski na łamach Tygodnika Gazeta Szamotulska

Sławomir Śniegowski twierdzi, że opinia mieszkańców będzie miała duży wpływ na podjęcie decyzji. Czy Waszym zdaniem przewodniczący Rady Miasta powinien wystartować w wyborach na burmistrza Wronek, czy oddalibyście na niego swój głos? Zachęcamy do wyrażenia opinii.

Od redakcji
W tym miejscu powinna być sonda. Jednak podjęliśmy decyzję o usunięciu i uruchomieniu jej ponownie. Doszło do patologicznej sytuacji w której osoba lub osoby wykorzystały lukę w systemie obsługującym sondę. Jej wyniki na pewno zostały sfałszowane. Wierzymy, że jesteśmy popularną stroną informacyjną we Wronkach, jednak statystyka ponad 9000 oddanych głosów jest zbyt duża, nawet jak na nas.

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne