Śniegowski kandydatem na burmistrza?

Jak podaje „Tygodnik Gazeta Szamotulska”, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Wronki Sławomir Śniegowski przymierza się do startu w wyborach na stanowisko burmistrza Wronek.

W poniedziałkowym numerze Gazety Artur Hibner pyta Sławomira Śniegowskiego, czy ten będzie kandydował na stanowisko burmistrza Wronek.

To zależy od mieszkańców. Nie ukrywam, iż wielu z nich pyta się o to mnie coraz częściej. I myślę, że w rozmowach z mieszkańcami się to rozstrzygnie. Wielu twierdzi, że gmina Wronki potrzebuje zmian, nowego otwarcia, nowego sposobu patrzenia na problemy i innego stylu komunikowania burmistrza z mieszkańcami i władzami powiatu czy województwa. Zgadzam się z tym.powiedział Sławomir Śniegowski na łamach Tygodnika Gazeta Szamotulska

Sławomir Śniegowski twierdzi, że opinia mieszkańców będzie miała duży wpływ na podjęcie decyzji. Czy Waszym zdaniem przewodniczący Rady Miasta powinien wystartować w wyborach na burmistrza Wronek, czy oddalibyście na niego swój głos? Zachęcamy do wyrażenia opinii.

Od redakcji
W tym miejscu powinna być sonda. Jednak podjęliśmy decyzję o usunięciu i uruchomieniu jej ponownie. Doszło do patologicznej sytuacji w której osoba lub osoby wykorzystały lukę w systemie obsługującym sondę. Jej wyniki na pewno zostały sfałszowane. Wierzymy, że jesteśmy popularną stroną informacyjną we Wronkach, jednak statystyka ponad 9000 oddanych głosów jest zbyt duża, nawet jak na nas.