Gdzie będzie można nabyć Przepysznik Wroniecki

W końcu ukazał się Przepysznik Wroniecki, znajdziecie w nim przepisy na zupy, ciasta, dania główne i wiele innych – co najważniejsze autorstwa wronczan.

Publikacje będzie można nabyć we Wronieckim Ośrodku Kultury po oficjalnym spotkaniu z autorami przepisów, które zaplanowano na 19 stycznia. Wkrótce ma się pojawić informacja, kiedy dokładnie i za jaką kwotę będzie można kupić Przepysznik.
„Przepysznik…” właśnie się ukazał!!! Wkrótce trafi do autorów przepisów. Składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do powstania publikacji. Kulinarna inicjatywa mieszkańców GMINY WRONKI podsumowana i zakończona. Dla mnie to radość przeogromna.poinformowała Sabina Jasińska, inicjatorka projektu

Przepysznik Wroniecki to książka składająca się z przepisów kulinarnych podanych przez osoby, które mieszkają lub przez wiele lat mieszkały w naszej gminie. Głównym celem jest promocja oraz dbałość o zachowanie lokalnych tradycji kulinarnych, a także pielęgnowanie i wzmocnienie więzi społecznych.