PSB Mrówka – otwarcie z rozmachem

W czasie otwarcia nowego marketu budowlanego we Wronkach pierwsi klienci zostali wprowadzeni w świąteczny klimat.

Święty Mikołaj, piękne świąteczne ozdoby i gratisowe choinki przyciągnęły sporą ilość mieszkańców naszego miasta na otwarcie marketu PSB Mrówka. Otwarcia, wśród wielu zaproszonych gości, dokonano z wielkim rozmachem. Tuż po nim pierwsi klienci udali się na zakupy, w tym czasie mogli nie tylko wybierać z szerokiego asortymentu sklepu, ale także spróbować tortu i wypić symboliczną lampkę szampana. Na najmłodszych czekał święty Mikołaj, który rozdawał słodycze i oczywiście wysłuchiwał świątecznych marzeń.
Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce.czytamy na oficjalnej stronie marketu

Rzeczywiście asortyment jest szeroki, każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko majsterkowicze, ale także ci, którzy lubią dekorować swoje domy. Oprócz tego zadowolone będą także osoby, które wolny czas lubią spędzać w kuchni, znajdzie się też coś dla czworonożnych pupili.