Tragiczny wypadek w Bielejewie

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku drogowym do jakiego doszło w Bielejewie.

17-latek poniósł śmierć w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 116 między Bielejewem a Bininem. Ranni zostali jego koledzy i koleżanka. Według naszych informacji trójka podróżujących była niepełnoletnia, tylko kierowca, mieszkaniec gminy Ostroróg był osobą dorosłą.
Dwoje uczestników zdarzenia trafiło do szpitala śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna przetransportowana została przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Samochód marki honda jadąc w kierunku Wronek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Podróżujący zostali uwięzieni we wraku auta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki honda wykonując manewr wyprzedzania na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe nie utwardzone pobocze a następnie przodem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo.informuje Ewelina Grabowa z KPP Szamotuły

Droga w dalszym ciągu jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać wiele godzin. Policja zorganizowała objazdy przez okoliczne miejscowości. Funkcjonariusze kierują pojazdy innymi szlakami w Podpniewkach oraz na skrzyżowaniu w Wierzchocinie.