Kaczmarek najlepszym Błękitnym

Tradycyjnie, jak co roku, Błękitni Wronki zamykają rok galą piłkarską. Podczas uroczystości wyłaniani są najlepsi zawodnicy wszystkich roczników, jest to także sposobność do podziękowania sponsorom oraz przyjaciołom klubu za ich wkład w rozwój piłki nożnej we Wronkach.

Zarząd klubu, trenerzy, piłkarze wraz z zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami zgromadzili się w czwartek w sali WOK-u. W trakcie Gali przedstawiono wszystkie drużyny, które reprezentowały nasz klub w rozgrywkach. Po zaprezentowaniu wszystkich drużyn zarząd klubu wręczył pamiątki wszystkim sponsorom, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju i wyników klubu. Każdy z trenerów krótko przedstawił ostatni rok, podkreślając osiągnięcia poszczególnych drużyn.

Grupy młodzieżowe (grupa naborowa, żaki, orliki, młodziki) zaprezentował Michał Dolata, grupę trampkarzy Grzegorz Figas. Drużynę juniorów młodszych przedstawił Adam Drozdowicz, a drużynę juniorów starszych Piotr Brzóska. Drużynę seniorów, pod nieobecność trenera Fabiana Myszkowskiego, zaprezentował Grzegorz Figas.

W trakcie Gali wyróżnieni zawodnicy w poszczególnych grupach zostali uhonorowani specjalnymi dyplomami, a najlepszy zawodnik każdej z grup otrzymał pamiątkową statuetkę. Dyplomy i statuetki wręczali zaproszeni goście, którzy licznie przybyli. Oto wyróżnieni zawodnicy w poszczególnych zespołach:

Grupa Żak:
Jan Hibner – najlepszy piłkarz
Ksawery Drożyński
Aleksander Dondaj

Grupa Orlik:
Gracjan Wojciechowski – najlepszy piłkarz
Tomasz Gorący
Adrian Czaprański

Grupa Młodzik:
Oskar Klessa – najlepszy piłkarz
Igor Komarnicki
Norbert Starzyński

Grupa Trampkarz Młodszy:
Christian Brodowski – najlepszy piłkarz
Eryk Furman
Michał Marszałkiewicz

Grupa Trampkarz Starszy:
Nikodem Biliński – najlepszy piłkarz
Hubert Sochalski
Adrian Ratajczyk

Grupa Junior Młodszy:
Kamil Wamberski – najlepszy piłkarz
Marcin Brzeziecki
Maciej Czarnecki

Grupa Junior Starszy:
Wojciech Domagała – najlepszy piłkarz
Alan Miecznikowski
Dominik Woelk

Grupa Senior:
Jakub Wyrowski – najlepszy piłkarz
Jarosław Jezierski
Arkadiusz Kaczmarek

Najlepszym piłkarzem klubu MKS Błękitni Wronki w roku 2016 został Arkadiusz Kaczmarek, który został dostrzeżony przez trenerów Lecha Poznań i od nowego roku rozpocznie treningi z drużyną rezerw Kolejorza.