Amica na berlińskich targach

Amica po raz kolejny pojawiła się na jednych z największych na świecie targów elektroniki użytkowej, które odbyły się w Berlinie. Na stoisku firmy można było zobaczyć szeroką gamę urządzeń AGD, w tym produkty z wyjątkowej i najbardziej zaawansowanej technologicznie linii Amica IN.

Amica sukcesywnie swoimi produktami podbija kolejne rynki zagraniczne. Na berlińskich targach IFA 2016 firma przedstawiła nowości produktowe z kategorii dużego i małego AGD.

Staramy się, żeby nasza ekspozycja zrobiła jak najlepsze wrażenie na odwiedzających. Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie na tak prestiżowych targach jak IFA, Amica reprezentuje nie tylko siebie, ale jest także wizytówką polskiej gospodarki. Mamy się czym pochwalić pod kątem zaawansowanych technologii, designu i jakości naszych produktów. Amica jest także firmą, która odważnie działa na rynkach zagranicznych. W naszym portfolio znajdują się marki dedykowane na rynki zagraniczne, takie jak Hansa, Gram i CDA.mówi Tomasz Pietrzyk, PR Manager firmy Amica

Wśród szerokiej gamy produktów małego i dużego AGD, prezentowanych przez firmę w Berlinie, największe zainteresowanie odwiedzających wzbudzały produkty z ekskluzywnej i nowoczesnej linii Amica IN. Na stoisku prezentowane były także strefy z produktami pozostałych marek, będących w portfolio firmy.

ifa2016c