Co robił smok we Wronkach?

Już 6 stycznia najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli przenieść się do świata legend, a to za sprawą premiery książki „Baśnie Ziemi Wronieckiej ilustrowane wyobraźnią dzieci”.

Co robił smok we Wronkach? W  jaki sposób chojanie użyli drabiny? Czy we Wronkach był skarb? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w książce Sabiny Jasińskiej, która również 6 stycznia poprowadzi warsztaty dla dzieci.

Plan wydarzenia:
– o godzinie 15.00 – premiera książki „Baśnie Ziemi Wronieckiej ilustrowane wyobraźnią dzieci”, wzbogacona animacjami dla dzieci i nagrodami, odbędzie się również pokaz magii, w wykonaniu Łukasza Podymskiego – iluzjonisty. Wstęp otwarty dla wszystkich, duża sala Wronieckiego Ośrodka Kultury;
– o godzinie 16.00 – warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Wstęp bezpłatny za okazaniem wejściówki, liczba miejsc ograniczona, sala lustrzana Wronieckiego Ośrodka Kultury.

Zapisy na warsztaty prowadzone są w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy we Wronkach – pod numerem telefonu 67 2545 335 lub osobiście na parterze Urzędu. Wstęp dla pierwszych 20 osób zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

źródło: wronki.pl

premiera-basni-plakat