#jesteśmyjednością – Górka jednak „za wysoka”

W niedzielę 11 października podejmowaliśmy, na własnym boisku, dotychczasowego lidera w tabeli – Górkę Wronki.

Doświadczony zespół, który nie przegrał jeszcze żadnego meczu w sezonie 2015/16 od samego początku spotkania, wykazywał się większą inicjatywą oraz zaangażowaniem. Pierwszą bramkę, po błędzie bramkarza, straciliśmy już po kilkudziesięciu sekundach i tu należą się gratulacje dla strzelca bramki Karola Witkowskiego, za grę do końca oraz szybkość reakcji. Kolejne minuty przebiegały już spokojniej, obie drużyny szanowały piłkę choć w jej dłuższym posiadaniu byli goście z Wronek. Nasi obrońcy mieli mimo wszystko dużo pracy w polu karnym, szczególnie przy rzutach rożnych. Tu również, jeszcze w pierwszej połowie, popełniliśmy błąd i strzałem z główki do bramki ponownie na listę strzelców wpisał się Karol W.

My sami otworzyliśmy się na grę i walkę trochę za późno, ponieważ stworzyliśmy kilka ciekawych sytuacji bramkowych dopiero pod koniec spotkania. Niestety nic z tego już nie wyszło i wynik spotkania zakończył się 0-2 dla zespołu Górki Wronki. Na otuchę po tym meczu możemy dodać, że w porównaniu do innych drużyn, z którymi grała Górka od początku ligi, wypadliśmy najlepiej jeżeli chodzi o bilans bramkowy spotkania. Ciekawe spostrzeżenie miał również jeden z zawodników gości, powiedział, że jesteśmy młodym wiekowo zespołem i widać, że chcemy zbudować nową drużynę z wartościami. Dziękujemy też arbitrowi – Grzegorzowi Wituskiemu, za grę fair play i mądre sędziowanie. Jedyna żółta kartka w meczu powędrowała do Piotra Przybylaka.

Więcej zdjęć oraz informacji na temat kolejnych meczów i nie tylko na naszej stronie na facebook’u – (Grom Samołęż FanPage).