#jesteśmyjednością – Nieudana podróż do Mormina

Tym razem mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołem Rudki Huby na boisku na Morminie.

Gra w pierwszej części spotkania była znakomita w naszym wydaniu, widać że treningi oraz wspólne rozmowy dają efekty z tygodnia na tydzień. Stworzyliśmy dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem – niestety niewykorzystane, oraz kilka innych groźnych sytuacji pod bramką gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej połowie nastąpiły zmiany w naszej drużynie co spowodowało niechciany chaos i zamieszanie w naszych szeregach. Przeciwnik widząc co się dzieje wykorzystał sytuacje bezlitośnie, bo wystarczyła jedna szybka kontra by zdobyli gola po walce sam na sam z bramkarzem. Taka sytuacja utrzymała się już do końca spotkania, choć obydwie drużyny miały sytuacje bramkowe to nic już z tego nie wynikło. Wynik spotkania 1-0 dla zespołu Rudki Huby.

W kolejnej kolejce 27.09. zmierzymy się z drużyną Zieloni Ćmachowo na naszym terenie.