Pożegnanie w „Bajkowym Świecie”

W dniu 19.06.2015 w „Bajkowym Świecie” odbyła się „nocka w przedszkolu”.

Stało się już tradycją, że co roku, Absolwenci żegnają swoje przedszkole w taki sposób, że przychodzą na nockę do przedszkola. Wraz z nauczycielami i opiekunami najstarsze grupy 5-6 latki organizują kolację, dyskotekę i seans filmowy przed zaśnięciem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas. Wrażenia i miłe wspomnienia pozostaną na długo w pamięci.

W dniu 25 czerwca 2015 pożegnaliśmy Absolwentów Przedszkola nr 1 „Bajkowy Świat”. Dzieci na zakończenie przygotowały dla swych rodziców i pracowników przedszkola wiersze oraz piosenki, punktem kulminacyjnym był polonez w wykonaniu dzieci. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łza w oku. Następnego dnia 26 czerwca,  3-4-latki pożegnały Absolwentów przedszkola występem artystycznym.

Przed Wami, kochane dzieci, nowy rozdział życia, jakim jest SZKOŁA. Życzymy Wam samych sukcesów w szkole i życiu, byście spotykali życzliwych ludzi na swej drodze, a także mieli zawsze wsparcie w swoich rodzicach. Mamy nadzieję, że przedszkolne mury, będą miło przez Was wspominane.

Bajowy świat 4

Bajowy świat 3

Bajowy świat 2