”Wyrwani z niewoli” – relacja z koncertu

Dziś we Wronkach odbył się wyjątkowy koncert. „Dwie łyse banie”, jak mówią o sobie Piotrek i Jacek, opowiadały ze sceny na dużej sali Wronieckiego Ośrodka Kultury o swoim życiu, o tym w co wierzą, o tym jak zostali wyrwani z niewoli kłamstwa, nałogu i nienawiści. Koncert rozpoczął się opowiadaniem muzyków o tym, co będzie się działo oraz o swoim życiu, chwilę przed godziną 18:00.

Piotr Zalewski i Jacek Zajkowski to raperzy, którzy przyjechali do nas aż z Białegostoku. Przybyli do Wronek, aby za pomocą wykonywanej przez siebie muzyki opowiedzieć wronieckiej publiczności, która przybyła licznie na dzisiejszy koncert, o tym że nawet jeśli wydaje się nam, że jesteśmy kompletnym zerem, to jest Ktoś, komu na nas zależy. Ich przekaz skierowany był tak naprawdę do każdego, niezależnie od wieku, od tego czy ktoś słucha rapu, od tego czy ktoś wierzy w Boga, czy nie. Atmosfery jaka panowała podczas tego występu nie odda nawet najlepsze nagranie wideo. Wroniecka publiczność bardzo ciepło przyjęła dwójkę wykonawców. Koncert zakończył się o godzinie 19:50, a więc trwał prawie 2 godziny. Po koncercie muzycy sprzedawali swoje płyty i książki. Wiele osób podchodziło też do Jacka i Piotra, aby zamienić z nimi choć kilka słów.

Osoby, które nie skorzystały z bezpłatnego wstępu, mogą trochę żałować. Ale nie martwcie się, WYRWANI Z NIEWOLI nadal będą koncertować. Jeśli nie dotarliście na dzisiejszy koncert, a chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o ”wyrwanych z niewoli”, to podajemy poniżej link do ich strony internetowej:

http://wyrwanizniewoli.pl/index.html

A także linki do klipów na YouTube „ISKIERKA”

”KU WOLNOŚCI…”

A tutaj nasza fotogaleria. Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii.

wyrwani-z-niewoli