Wronczanie.pl dziękują…

Pisaliśmy już o tym na naszej stronie fejsbukowej, ale chcemy też podziękować na łamach naszego portalu. Prosimy tylko o traktowanie tego artykułu z przymrożeniem oka :)

Wronczanie.pl pragną z całego serca podziękować:

Firmie Nescafe za produkowanie kawy i marce energetyków Tiger za produkowanie energetyków, dzięki którym nie przespaliśmy Dni Wronek.

Pizzerii Americana za dowiezienie mimo wszystko pizzy, dzięki której nie padliśmy z głodu.

Firmie SUZUKI za wyprodukowanie w ’97 roku KANAPKI, która nas przywiozła na Olszynki, służyła za interaktywną ścianę, stolik, szafę, a także automat do dmuchania balonów (siłą płuc naszych).

5 Wronieckiej Drużynie Harcerskiej za pożyczenie siatki maskującej, dzięki której wkomponowaliśmy się w te Dni Wronek.

Nadleśnictwu Wronki za dostarczenie daszku pod którym schowaliśmy się przed warunkami pogodowymi.

Osobiście panu Michałowi Poniewskiemu za pomoc w montażu tegoż daszka.

Turystyce Rzecznej za kurs po rzece Warcie.

Bartkowi Roszakowi za strzelanie do tarczy. Za rok wygramy!

Prócz tego dziękujemy wszystkim Wam, że byliście z nami mimo niepogody i mieliśmy dla kogo marznąć, a Waldas dziękuje wszystkim dziewczynom, które z nim mimo wszystko tańczyły oraz tym, którzy nie odwracali się plecami, gdy próbował robić zdjęcia.

Mamy nadzieję, że porwaliśmy Was naszą chęcią działania niczym Bednarek publikę w pierwszych rzędach i będziecie z nami tak, jak byliście z Farbenami – mimo niepogody i deszczu; bawiliście się tak dobrze, jak podczas koncertu Bayer Full i będziecie z nami minimum tak długo, jak na scenie muzycznej grają Skaldowie.

Podziękowania należą się także wszystkim organizatorom szczególnie Wronieckiemu Ośrodkowi Kultury za przepustki i legitymacje prasowe i tym, dzięki którym Dni Wronek 2014 wyglądały tak, jak wyglądały, a także: UMiGowi, Strażakom, którzy zabezpieczali imprezy, grupom tanecznym, drużynom sportowym, kołom zainteresowań i całej redakcji.

Dzięki, że byliście!


Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii zdjęć


Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii zdjęć

PS.
A na koniec wrzucimy mały kamyczek do ogródka organizatorów Dni Wronek, który i tak nie zmieni naszej oceny dotyczącej święta miasta :) Tak wyglądały toalety 1 maja w Olszynkach…