Opowieść Wigilijna w muzycznym wydaniu

Odkąd grupa Odgrywane Kapsle zaczęła swoje sztuki przedstawiać w sali widowiskowo-kinowej, zainteresowanie spektaklami jest tak wielkie, że sala wypełnia się po ostatnie krzesła. Niekiedy trzeba było je również dostawiać.
Tak było i wczoraj na „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa w reżyserii Ilony Fudali.

„Opowieść Wigilijna” została przedstawiona w formie musicalu przez 21 młodych osób, dla których aktorstwo to hobby, przyjemność i dobra zabawa podczas wielu godzin prób.

Po raz pierwszy Odgrywane Kapsle wystawiły „Opowieść Wigilijną” 10 lat temu – w 2003 roku. Wczoraj pozycja ta doczekała się nowej, musicalowej wersji z grą aktorską, tańcem i muzyką w akompaniamencie gitar, perkusji, altówki, instrumentów klawiszowych, fletu i saksofonu.

Zawsze idąc na spektakl Odgrywanych Kapsli byłem pewny, że czas spędzony w kinie będzie dobrze spożytkowany i nie będę żałował. Tak było też i wczoraj podczas trwającego około 1,5 godziny spektaklu, zakończonego owacjami na stojąco.

Mamy we Wronkach bardzo dobrą grupę teatralną, która kilka razy w roku potrafi zmotywować do wyjścia z domu Wronczan i dać im kawał dobrej sztuki, nad którą ciężko pracowali dużo wcześniej.


Polecam więc wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogli się stawić wczoraj kolejny spektakl, który odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o godzinie 17. Jest to prawdopodobnie najlepsza opcja na przedświąteczną niedzielę, by zrelaksować się z rodziną, przyjaciółmi czy ukochaną osobą.

Bilety w symbolicznej cenie 5zł do nabycia w sekretariacie WOK od poniedziałku do piątku od 8 do 17 (poniedziałek) oraz od 8 do 14 (wtorek-piątek).

Ze względu na duże zainteresowanie proponujemy szybszy zakup biletów.