Relaks z kulturą

Zapraszamy do skorzystania z doskonałej okazji na spędzenie czasu z kimś bliskim, przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi!

Już 19 lipca w hotelu Wartosław odbędzie się wydarzenie, któremu patronują Wronczanie.pl – wystawiony w konwencji teatru ulicznego spektakl „Piękna Lucynda” połączony z wykwintnym bankietem przy dźwiękach muzyki.

Wronicka grupa Odgrywane Kapsle zaprezentuje swój kunszt w innych niż dotąd okolicznościach. Tym razem zapewni doskonałą rozrywkę gościom hotelu Wartosław, a spektakl odbędzie się na specjalnie przygotowanej scenie. Po przyjemności dla ducha przyjdzie czas na przyjemności ciała – widzowie zaproszeni zostaną na uroczystą kolację.

„Piękna Lucynda” w reżyserii Ilony Fudali jest komedią muzyczną osadzoną w świecie XVIII-wiecznej Warszawy. Opowiada o poważnych uczuciach, zabawnych miłostkach i przeróżnych natrętach, którzy utrudniają bohaterom ich schadzki. Aktorzy chcą dać swoim widzom nie tylko szansę bliskiego kontaktu ze sztuką teatralną, ale też relaksu – zdystansowania się od codziennych problemów.

Przeżyj niezwykły wieczór w niezwykłym miejscu!

Bilety dostępne są w trzech pakietach:
• Udział w spektaklu i bankiecie – 85zł
• Udział w spektaklu i bankiecie oraz jeden nocleg ze śniadaniem – 185zł*
• Udział w spektaklu i bankiecie oraz dwa noclegi ze śniadaniem – 325zł*

Rezerwacja biletów i informacja:
• tel. kom. + 48 602 756 881
• tel. +48 67 2548 171
• e-mail: [email protected]
*W przypadku rezerwacji pokoju dla jednej osoby – dopłata 100zł.