XXIX Turniej w Kręglarstwie Młodzieżowym „Wielkopolska Zaprasza” – Dziewiątka najlepsza!

KK „DZIEWIĄTKA” Wronki startował w dniach 22-25.09.2011 na kręgielni w Poznaniu w XXIX Turnieju w Kręglarstwie Młodzieżowym „Wielkopolska Zaprasza”.

Memoriał rozegrany został w 5 kategoriach wiekowych: dzieci, młodziczki, młodzicy, juniorki młodsze, juniorzy młodsi. Prowadzona była również klasyfikacja klubowa. W zawodach startowało 67 zawodników z następujących klubów: DZIEWIĄTKA Wronki, START Gostyń, POLONIA 1912 Leszno, ALFA-VECTOR Tarnowo Podgórne, CZARNA KULA, POLONIA Łaziska Górne, OSiR-Vector Tarnowo Podgórne, SOKÓŁ Śrem, PLATAN Pleszew.

Wroniecka ekipa wystąpiła w 15 osobowym składzie (Julia Brodziszewska, Katarzyna Mroczkiewicz, Sandra Nowak, Patrycja Grzelak, Martyna Remisz, Kamil Palacz, Mateusz Kląskała, Gracjan Machaj, Bartosz Ruszczyk, Michał Pajor, Patryk Janicki, Kornel Ratajczak, Paweł Skóra, Radosław Świniarski, Tymoteusz Ratajczak).

Nasza młodzież wywalczyła 4 miejsca na podium. W kategorii młodziczek Julia Brodziszewska zajęła 3 miejsce, w młodzikach zwyciężył Kamil Palacza a Mateusz Kląskała zajął 3 miejsce, Michała Pajor w juniorach młodszych uplasował się na 1 miejscu. W konkurencji klubowej zwyciężyła Dziewiątka Wronki.

Poniżej medaliści w poszczególnych kategoriach oraz miejsca wronieckich zawodniczek i zawodników.

Dzieci
1. Jakub Cwojdziński (Alfa-Vector Tarnowo Podgórne), 2. Marcin Aleksandrzak (Czarna Kula Poznań), 3. Krzysztof Bartkowiak (OSiR-Vector Tarnowo Podgórne)

Młodziczki
1. Oliwia Wawrzyniak (Start Gostyń), 2. Dorota Kwapisz (Polonia 1912 Leszno), 3. Julia Brodziszewska, 6. Katarzyna Mroczkiewicz, 10. Sandra Nowak, 12. Patrycja Grzelak, 13. Martyna Remisz

Młodzicy
1. Kamil Palacz, 2. Kacper Drzymała (Start Gostyń), 3. Mateusz Kląskała, 13. Gracjan Machaj, 15. Bartosz Ruszczyk

Juniorki młodsze
1. Patrycja Poznańska (Czarna Kula Poznań), 2. Anna Matecka (Polonia 1912 Leszno), 3. Małgorzata Kurcok (Polonia Łaziska Górne)

Juniorzy młodsi
1. Michał Pajor, 2. Karol Sellmann (Start Gostyń), 3. Filip Glapiak (Polonia 1912 Leszno), 12. Patryk Janicki, 13. Kornel Ratajczak, 14. Paweł Skóra, 18. Radosław Świniarski, 19. Tymoteusz Ratajczak