POZOSTAŁE » Organizatorzy Leś-Tech serdecznie zapraszają!

Zapraszamy serdecznie sympatyków e – sportu na kolejną edycję  Ogólnopolskiego Turnieju Robotyki i e–Sportu LEŚ–TECH”, który zacznie się 4marca o godzinie10 w Hali Sportowej w szkole na Leśnej.

Główny cel imprezy to rozwijanie zainteresowania robotyką, informatyką, elektroniką oraz e-sportem w oparciu o pasje i umiejętności gości, organizatorów oraz kreowanie zdrowego współzawodnictwa i współorganizacji.Tegoroczni gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w grach takich jak League of Legends, Hearthstone oraz FIFA ’17.

Będzie można zapoznać się z nowymi technologiami stworzonymi przez uczniów klas technicznych naszej szkoły tj. przenośna bateria słoneczna do ładowania telefonów, komputer old i olej, power bank w drewnie, robot Line Follower oraz drukarka 3D.

Sprzęt, na którym odbędą się zmagania uczestników jest nowoczesnym wyposażeniem szkoły, z którego na co dzień korzystają uczniowie podczas zajęć programowania i innych. Formę jaką obrał Leś – Tech zawdzięczamy pracy i pomysłom uczniów z klas technicznych szkoły na Leśnej oraz nauczycieli  Doroty Adamskiej, Jagody Wachowiak, Roberta Rasia wspieranych przez panią Dyrektor Szkoły Monikę Kozber oraz pozostałych nauczycieli z Leśnej. To właśnie chęć sprawdzenia swoich umiejętności, pasja i wykorzystanie nowoczesnych technologii do rozwijania zainteresowań młodzieży, nadaje ten niesamowity klimat całej imprezie.

Aby wziąć udział w Turnieju drużyn oraz rozgrywkach indywidualnych zainteresowane osoby musiały odwiedzić stronę www.szkolanalesnej.edu.pl/lestech i dokonać rejestracji elektronicznej. Następnym etapem było losowanie drużyn oraz rozgrywki kwalifikacyjne wyłaniające najlepszych graczy do finału. Transmisje rozgrywek można było obserwować na twitchu, niektóre z nich były podparte fachowym komentarzem słownym.

Wyłonione w rozgrywkach zespoły oraz gracze indywidualni zawalczą o miejsca na podium już 4 marca.

Przyjdź i sprawdź!
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
LEŚNA ZAPRASZA!!!  CZEKAMY NA WAS!!!

Organizatorzy
http://szkolanalesnej.edu.pl/lestech