Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Konkurs fotograficzny – Lubię Zwiedzać


baner_konkurs
Konkurs Aparat za setkę!

Partner naszego serwisu portal lubiezwiedzac.pl jest organizatorem fotograficznego konkursu pt.: Aparat za setkę!, do którego zaprasza mieszkańców Wronek i okolic.

Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy dodać zdjęcia do bazy portalu, a wygra fotografia, która najbardziej spodoba się jego użytkownikom i pierwsza osiągnie 100 pozytywnych ocen.

Tematyką konkursową są fotografie ukazujące ciekawostki z terenu Polski, zdjęcia przedstawiające zabytki, zamki, obiekty sakralne i atrakcje turystyczne. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, zarówno początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych, a każdy z autorów może zgłosić nielimitowaną ilość prac.

Chociaż konkurs dotyczy ciekawostek turystycznych z całego kraju, my zachęcamy do zgłoszenia zdjęć prezentujących nasze okolice. Jako redakcja nagrodzimy upominkami trzy najciekawsze (naszym zdaniem) fotografie promujące nasz region. Na zwycięzcę w konkursie głównym czeka aparat fotograficzny.

Regulamin konkursu.

Główna nagroda aparat SONY DSC-W810
nagroda w konkursie

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+