Tegometall – szuka pracownika

Montażysta/Operator Maszyn

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem i członkiem międzynarodowej grupy przedsiębiorstw. W naszym zakładzie z siedzibą w Pniewach, powiat szamotulski, zatrudniającym ponad 100 pracowników, zajmujemy się produkcją wyrobów ze stali, urządzeń magazynowych i regałów paletowych. W celu wzmocnienia załogi naszego zakładu poszukujemy od zaraz.

Zakres obowiązków
– Skręcanie elementów regałów
– Ustawianie i poziomowanie regałów
– Obsługa urządzeń typu: wiertarka, szlifierka, giętarka
– Praca na wysokościach powyżej 3 metrów
– Obsługa maszyn i urządzeń takich jak: maszyny do cięcia drutu, prasy mimośrodowe, zgrzewarki, automaty zgrzewające – będzie dodatkowym atutem.

Wymagania
– Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
– Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych tupu: wiertarka, szlifierka ręczna, giętarka
– Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Zdolności manualne, precyzja, dokładność
– Umiejętność współpracy z współpracownikami, komunikatywność

Proponujemy wynagrodzenie odpowiadające świadczonej pracy, wszechstronny, zróżnicowany zakres obowiązków i odpowiedzialne zadania, a także dobrą atmosferę pracy w zespole pracowniczym.
Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Jeśli tak, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Wstępną informację otrzymają Państwo pod numerem telefonu 61 291 05 97 w. 58

Tegometall Galva Sp. z o.o.
62-045 Pniewy, ul. Konińska 26

[email protected]
www.tegometall.com

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy