Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Turniej siatkówki [FOTO]


MUKS Herbertus uczcił 100-rocznicę odzyskania niepodległości organizując Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, oba pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki. Sportowa rywalizacja trwała całą sobotę 10 listopada i przyniosła wiele emocji.

W Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt wzięło udział 5 zaproszonych zespołów – Pniewy, Rokietnica, Chrzypsko Wielkie oraz dwie ekipy z SP nr 3 we Wronkach. Widzowie byli świadkami zaciętej walki, co przyniosło wiele emocji, a dziewczęta miały okazję doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich.

Wyniki:
1 miejsce Rokietnica
2 miejsce SP nr 3 Wronki (gimnazjum)
3 miejsce Chrzypsko Wielkie
4 miejsce SP 3 Wronki (kl. VI-VII)
5 miejsce Pniewy

Wyróżnienia indywidualne: Natalia Korbanek z Pniew, Daria Czerniak z Chrzypska, Urszula Sochacka z Rokietnicy oraz Julia Rusinek i Amelia Taberska z Wronek.Dla najlepszych zespołów i dziewcząt były puchary, medale i statuetki, które wręczał wiceprezes MUKS Herbertus Wronki Michał Biedziak.

Po południu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, tam również nie brakowało emocji. Do zawodów zgłosiło się sześć zespołów reprezentujących Wronki, Krzyż, Chrzypsko i Lwówek.

Wyniki:
1 miejsce Chrzypsko Wielkie
2 miejsce Krzyż
3 miejsce Lwówek

Wyróżnienia indywidualne: Dawid Helak z wronieckiego zespołu „Leśna”, Krzysztof Sołtysiak z Krzyża i Bartosz Czerniak Chrzypska Wielkiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z turniejów.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Turniej siatkówki


13 listopada 2018
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+