Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wyniki do Rady Miasta i Gminy


O składzie rady informowaliśmy Was przez całą noc. Teraz poznaliśmy całkowite wyniki wyborów do Rady Miasta i Gminy. Sprawdźcie ile głosów uzyskał Wasz kandydat.

Okręg nr 1 – Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górna, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa.
Hanna Paciorkowska – 73 – 16,37%
Michał Biedziak – 191 – 42,83%
Andrzej Pieprzyk – 182 – 40,81%

Okręg nr 2 – Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Aleja Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek.
Bartosz Roszak – 356 – 62,46%
Piotr Ławniczak – 214 – 37,54%

Okręg nr 3 – Wronki, ulice: Dr. Ignacego Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna.
Beata Mikołajczak-Pertek – KWW Dzień dobry dla Wronek – 85 – 15,45%
Sławomir Śniegowski – KWW Sławomira Śniegowskiego – 235 – 42,73%
Krystian Kawecki – KWW Razem dla Gminy – 230 – 41,82%

Okręg nr 4 – Wronki, osiedle Mieszka I oraz ulice: Bolesława Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1 – 15, 23 – 53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców.
Rafał Betka – KWW Dzień dobry dla Wronek – 43 – 7,15%
Agnieszka Roszak – KWW Sławomira Śniegowskiego – 143 – 23,79%
Piotr Golas – KWW Razem dla Gminy – 251 – 41,76%
Zbigniew Grzyl – KWW Zbigniewa Grzyla – 164 – 27,29%



Okręg nr 5 – Wronki, osiedle Staszica oraz ulice: Dworcowa, Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa.
Agnieszka Bartniczak-Ginalska – KWW Agnieszki Bartniczak-Ginalskiej – 401 – 60,21%
Arkadiusz Białek – KWW Sławomira Śniegowskiego – 39,79%

Okręg nr 6 – Wronki, osiedla: Borek 1A-E, 10A – 13, Słowackiego oraz ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna.
Kacper Kukawka – KWW Sławomira Śniegowskiego – 224 – 36,84%
Marcin Wilk – KWW Razem dla Gminy – 384 – 63,16%

Okręg nr 7 – Wronki, osiedla: Borek 2A-8F, 14 do końca, Słowiańskie oraz ulice: Cienista, Leśna Polana, Prasłowiańska.
Magdalena Lewandowska – KWW Dzień dobry dla Wronek – 106 – 12,90%
Szymon Śmiglak – KWW Sławomira Śniegowskiego – 300 – 36,50%
Piotr Rzyski – KWW Razem dla Gminy – 416 – 50,61%

Okręg nr 8 – Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.
Romuald Prajs – KWW Sławomira Śniegowskiego – 188 – 32,25%
Jerzy Śmiłowski – KWW Razem dla Gminy – 395 – 67,75%

Okręg nr 9 – Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Bukowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska.
Mateusz Radziwoniuk – KWW Dzień dobry dla Wronek – 123 – 22,00%
Tomasz Biniak – KWW Sławomira Śniegowskiego – 118 – 21,11%
Ernest Frankowski – KWW Razem dla Gminy – 318 – 56,89%

Okręg nr 10 – Sołectwa: Samołęż, Stróżki (Borek, Stróżki).
Maciej Trojanek – KWW Dzień dobry dla Wronek – 158 – 38,54%
Karolina Krygier – KWW Sławomira Śniegowskiego – 167 – 38,73%
Krzysztof Pyzik – KWW Razem dla Gminy – 85 – 20.73%

Okręg nr 11 – Sołectwa: Nowa Wieś (Huby-Oporowo, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Miodowa, Młodych, Parkowa, Słonecznikowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa)
Paweł Bugaj – KWW Dzień dobry dla Wronek – 44 – 6,83%
Krystian Zastróżny – KWW Sławomira Śniegowskiego – 289 – 44,88%
Bartosz Sobański – KWW Razem dla Gminy – 311 – 48,29%

Okręg nr 12 – Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin) Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra), Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica)
Roman Rapa – KWW Dzień dobry dla Wronek – 70 – 13,28%
Maciej Kląskała – KWW Sławomira Śniegowskiego – 199 – 37,76%
Robert Orzechowski – KWW Razem dla Gminy – 258 – 48,96%



Okręg nr 13 – Sołectwa: Ćmachowo Marianowo, Stare Miasto, Głuchowo, Wróblewo, Wierzchocin
Janusz Szulc – Komitet Wyborczy PSL – 531 – 65,80%
Alina Kramer – KWW Sławomira Śniegowskiego – 276 – 34,80%

Okręg nr 14 – Sołectwa: Biezdrowo (Biezdrowo, Pierwoszewo) Pożarowo (Olin, Pożarowo) Kłodzisko (Kłodzisko, Józefowo, Olesin) Lubowo (Lubowo, Karolewo) Pakawie (Pakawie, Dąbrowa) Wartosław
Antoni Odrobny – Komitet Wyborczy PSL – 104 – 12,90%
Sławomir Andrzejak – KWW Sławomira Śniegowskiego – 313 – 38,83%
Mariusz Makówka – KWW Razem dla Gminy – 48,26%

Okręg nr 15 – Sołectwa: Chojno (Chojno-Błota Małe, Chojno-Błota Wielkie, Chojno-Młyn, Chojno-Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Pustelnia, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje
Jarosław Mikołajczak – KWW Razem dla Gminy – 0 – 0%

Rozkład mandatów według komitetów:
KWW Razem dla Gminy – 9
KWW Sławomira Śniegowskiego – 4
KWW Agnieszki Bartniczak-Ginalskiej – 1
KW Polskiego Stronnictwa Ludowego – 1


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+