Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wronczanie protestowali w Poznaniu [FOTO] [FILM]


Około 90 osób protestowało dziś przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu. Mieszkańcy, głównie prawobrzeżnej części miasta, domagali się otwarcia mostu.

Zorganizowana przez Jerzego Śmiłowskiego oraz Jarosława Mikołajczaka pikieta przed WUW miała na celu przekazanie na ręce Aidy Januszkiewicz-Piotrowskiej petycji, pod którą podpisało się około 1200 mieszkańców miasta i gminy Wronki. W piśmie wronczanie domagają się pilnego otwarcia mostu we Wronkach.

Ta decyzja nie zależy ode mnie, tylko od odpowiednich organów – tłumaczyła Aida Januszkiewicz-Piotrowska, dyrektor WINB na łamach Głosu Wielkopolskiego. Ta sama gazeta informuje, że ostateczna decyzja może zapaść w środę. Jednak według stacji Polsat News, cała procedura może potrwać nawet kilka tygodni.

Pikietujący chcieli również rozmawiać z wojewodą wielkopolskim Zbigniewem Hoffmannem. Domagali się oni decyzji w sprawie zapewnienia miastu tymczasowej przeprawy przez rzekę.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+