Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Tragiczny wypadek w Zielonejgórze – droga zablokowana


Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło między Piotrowem a Zielonągórą. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 185 między Piotrowem a Zielonągórą. W zderzeniu osobówki z busem śmierć poniosły dwie osoby, a trzecia trafiła do szpitala. Ofiary nie były mieszkańcami gminy Wronki.

Zderzyły się dwa samochody – Mercedes, którym poruszały się 3 osoby oraz Fiat Ducato, którym poruszał się 61 letni mieszkaniec Poznania. Ze wstępnych ustaleń wynika iż do zdarzenia doszło w wyniku zjechania na przeciwległy pas ruchu. Na miejscu zmarł kierujący oraz jeden z pasażerów Mercedesa. Drugi pasażer powyższego samochodu został przetransportowany do szpitala – informuje mł.asp. Sandra Chuda z KPP SzamotułyFunkcjonariusze oraz prokuratura obecnie wykonują oględziny miejsca zdarzenia i zbierają niezbędny materiał dowodowy w sprawie. Jak informuje nas Policja, jeszcze przez około godzinę droga będzie zamknięta.

Policja zamknęła trasę na odcinku od ronda w Piotrowie do początku mostu w Obrzycku. Najszybszym sposobem przedostania się z jednej strony Warty na drugą to skorzystanie z promu w Wartosławiu (przypominamy, że ten w Chojnie w weekendy jest nieczynny) lub przejazd trasą przez Sieraków.

Alternatywna trasa wiedzie drogą okrężną przez Lubasz, Śmieszkowo, Młynkowo, Tarnówko i Chraplewo. Można też przejechać lasami przez Antoniny i Modrak.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+