Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Nieoficjalne wyniki wyborów do Rady


Trwa liczenie głosów, wyniki będą spływać do nas przez całą noc. Natychmiast będziemy Was informować o rezultatach głosowań w poszczególnych okręgach. Bądźcie na bieżąco, artykuł będzie aktualizowany całą noc.

Tytułem wyjaśnienia. Nazwiska osób, które zdobyły mandat będą pogrubione, a pozostałe przekreślone. Zaznaczamy, że są to wyniki NIEOFICJALNE.

Stan na 10:28. Znamy 15 z 15 radnych.

Okręg nr 1 – Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górna, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa.
Hanna Paciorkowska – KWW Dzień dobry dla Wronek
Michał Biedziak – KWW Sławomira Śniegowskiego
Andrzej Pieprzyk – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 2 – Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Aleja Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek.
Bartosz Roszak – KWW Sławomira Śniegowskiego
Piotr Ławniczak – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 3 – Wronki, ulice: Dr. Ignacego Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna.
Beata Mikołajczak-Pertek – KWW Dzień dobry dla Wronek
Sławomir Śniegowski – KWW Sławomira Śniegowskiego
Krystian Kawecki – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 4 – Wronki, osiedle Mieszka I oraz ulice: Bolesława Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1 – 15, 23 – 53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców.
Rafał Betka – KWW Dzień dobry dla Wronek
Agnieszka Roszak – KWW Sławomira Śniegowskiego
Piotr Golas – KWW Razem dla Gminy
Zbigniew Grzyl – KWW Zbigniewa Grzyla



Okręg nr 5 – Wronki, osiedle Staszica oraz ulice: Dworcowa, Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa.
Agnieszka Bartniczak-Ginalska – KWW Agnieszki Bartniczak-Ginalskiej
Arkadiusz Białek – KWW Sławomira Śniegowskiego

Okręg nr 6 – Wronki, osiedla: Borek 1A-E, 10A – 13, Słowackiego oraz ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna.
Kacper Kukawka – KWW Sławomira Śniegowskiego
Marcin Wilk – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 7 – Wronki, osiedla: Borek 2A-8F, 14 do końca, Słowiańskie oraz ulice: Cienista, Leśna Polana, Prasłowiańska.
Magdalena Lewandowska – KWW Dzień dobry dla Wronek
Szymon Śmiglak – KWW Sławomira Śniegowskiego
Piotr Rzyski – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 8 – Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.
Romuald Prajs – KWW Sławomira Śniegowskiego
Jerzy Śmiłowski – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 9 – Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Bukowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska.
Mateusz Radziwoniuk – KWW Dzień dobry dla Wronek
Tomasz Biniak – KWW Sławomira Śniegowskiego
Ernest Frankowski – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 10 – Sołectwa: Samołęż, Stróżki (Borek, Stróżki).
Maciej Trojanek – KWW Dzień dobry dla Wronek
Karolina Krygier – KWW Sławomira Śniegowskiego
Krzysztof Pyzik – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 11 – Sołectwa: Nowa Wieś (Huby-Oporowo, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Miodowa, Młodych, Parkowa, Słonecznikowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa)
Paweł Bugaj – KWW Dzień dobry dla Wronek
Krystian Zastróżny – KWW Sławomira Śniegowskiego
Bartosz Sobański – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 12 – Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin) Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra), Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica)
Roman Rapa – KWW Dzień dobry dla Wronek
Maciej Kląskała – KWW Sławomira Śniegowskiego
Robert Orzechowski – KWW Razem dla Gminy



Okręg nr 13 – Sołectwa: Ćmachowo Marianowo, Stare Miasto, Głuchowo, Wróblewo, Wierzchocin
Janusz Szulc – Komitet Wyborczy PSL
Alina Kramer – KWW Sławomira Śniegowskiego

Okręg nr 14 – Sołectwa: Biezdrowo (Biezdrowo, Pierwoszewo) Pożarowo (Olin, Pożarowo) Kłodzisko (Kłodzisko, Józefowo, Olesin) Lubowo (Lubowo, Karolewo) Pakawie (Pakawie, Dąbrowa) Wartosław
Antoni Odrobny – Komitet Wyborczy PSL
Sławomir Andrzejak – KWW Sławomira Śniegowskiego
Mariusz Makówka – KWW Razem dla Gminy

Okręg nr 15 – Sołectwa: Chojno (Chojno-Błota Małe, Chojno-Błota Wielkie, Chojno-Młyn, Chojno-Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Pustelnia, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje
Jarosław Mikołajczak – KWW Razem dla Gminy

Rozkład mandatów według komitetów:
KWW Razem dla Gminy – 9
KWW Sławomira Śniegowskiego – 4
KWW Agnieszki Bartniczak-Ginalskiej – 1
KW Polskiego Stronnictwa Ludowego – 1


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+